מודל הגישור האימוני
עו״ד מורן לביאד

מודל הגישור האימוני / עו״ד מורן לביאד


מודל הגישור האימוני פותח ע״י עו״ד מורן לביאד, מתוך ניסיון רב עם זוגות בהליכי גירושין ובמצבי קונפליקט, מתוך הבנה כי לצד הליך גירושין, חשוב שתהיה תמיכה, ראייה היקפית והסתכלות כוללת, לא רק על התוצאה שהיא הסכם גישור לגירושין, אלא גם על הדרך וטובת הילדים.

המודל משלב בין עקרונות מעולם האימון והפסיכולוגיה, לבין הליכי גישור, ומעניק לצדדים הזדמנות לצמיחה ושינויים בתפיסה ובאורח החיים, תוך הבנה בסיסית שהם נפרדים כזוג, 

אך במידה ויש ילדים - הם לעולם ישארו משפחה.

מתוך המקום הזה, צריך להבין שמעבר לתוצאה הסופית של הסכם גישור לגירושין, יש גם דרך לעבור והיא מאוד חשובה ומשמעותית עבור הזוג ועבור הילדים. 

המטרה היא שכל אחד מהצדדים, גם לאחר פירוק התא המשפחתי, ירגיש שלם בזכות עצמו.

מטרת מודל הגישור האימוני היא לסייע לצדדים לעבור תהליך גישור כשלצידו עולות שאלות אימוניות, המאפשרות לצדדים מיקוד, התקדמות וצמיחה וזאת לצד המשבר אותו הם חווים.


איך מתנהל הגישור האימוני?

הצדדים נפגשים עם עו״ד מורן לביאד ועם המטפלים ביחד ולחוד ולומדים כיצד ליצור תקשורת חיובית ביניהם, נחשפים לעוצמות וליכולות שלהם, 

ולמעשה מקבלים כלים פרקטיים לניהול מיטבי של ההורות בהליך הגירושין ואחריו, וכל זאת לצד הסכם גישור, מקיף וצופה פני עתיד.

בנוסף, ובהתאם למידת הצורך של כל משפחה ומשפחה, הצדדים יפגשו עם מאמן אישי מוסמך, מדריכת הורים, מטפלת ריגשית וזאת בכדי להרחיב את ארגז הכלים שברשותם להתמודדות עם הפרידה או הגירושין וקבלת כלים פרקטיים להתמודדות המשפחה עם המצב החדש.

כל זאת נעשה במטרה אחת, לא רק לצלוח את המשבר, אלא גם לצמוח ולהתחזק ממנו!


למי מתאים הליך הגישור האימוני?

הליך הגישור האימוני, מתאים לזוגות עם קונפליקט נמוך - בינוני, כאשר לשניהם רצון משותף להגיע להסכמות והם מעוניינים לצמוח מתוך המשבר 

ולאפשר אחד לשני את מתן הכלים ויתרונות הליך הגישור האימוני, מתוך מטרה אחת: להטיב עם התא המשפחתי ולדאוג לעתיד ילדיהם המשותפים ורווחתם של כל בני המשפחה.

מעוניינים לקבל מידע על גישור באזור המרכז והשרון?

משרד עו״ד מורן לביאד, כאן בשבילכם.

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה ונחזור אליכם בהקדם.

[email protected]

משרד: 073-7861906

סלולרי: 052-7453017

מודל הגישור האימוני / עו״ד מורן לביאד